Anadolu Jet Bilet Sorgulama

Anadolu Jet Bilet Sorgulama ve satın alma işlemlerinizi yukarıdaki bölümden yapabilirsiniz.

 

Yolcu Hizmetleri

Genel Bilgiler ve Uyarılar
Rezervasyon ve Check-in İşlemleri
Bagaj Bilgisi
Yolculuk Sırasında Güvenliğiniz için
Kayıp Eşya Prosedürleri
Evcil Hayvan
AnadoluJet Elektronik Bilet
AnadoluJet Tazminat ve Hizmet Sistemi
Fazla Satış
Uçuş Haritası
Şehir Rehberleri
İkram Hizmetleri
EGO - Şehir&Havaalanı Arası Sefer Saatleri
Kıbrıs/Batum Ve Hopa Seferlerimizde Seyahat Edecek Olan Yolcularımızın Dikkatine
Ücret Sınıfları ve Kuralları

Bagaj Bilgisi

Bagaj Bilgisi Ekonomi Sınıfı yolcular için tanınan serbest bagaj hakkı 15 kg,dır. Bu limiti aşıyorsanız, fazla bagaj ücret bilgisi almak için size en yakın Anadolujet satış ofisine başvurunuz. Ayrıca yolcu beraberinde taşınacak her bir parça bagaj ağırlığının 32 kg'ı kesinlikle aşmaması gerekmektedir.

Kabinde yanınızda bulundurmak istediğiniz el bagajınızın ağırlığının 8 kg'ı ve boyutlarının 23 x 40 x 55 cm’yi geçmemesi gerektiğini lütfen unutmayınız.

Battaniye, bebek taşıma sepeti, şemsiye, baston, koltuk değneği, küçük kameranız ya da dürbününüz, el bagajı sayılır.

El bagajının dışında kabinde taşınmasını istediğiniz bagajınız için ayrı bir koltuk satın almalısınız. Bu durumda, bagajınız 75 kg'ı aşmamalı ve koltuğa sığabilecek ölçülerde olmalı. Ancak müzisyenseniz üzülmeyin, müzik aletleri bu ebat kısıtlamasının dışında tutuluyor. Çellonuz, elbette yanınızda olacak. Bu bagajınız için ödeyeceğiniz ücret, serbest bagaj hakkınızdaki limit aşımı olarak değerlendirilmez...

Bagaj ve Bagaj Etiketleri

Yolculara tanınan serbest bagaj hakkı, uçulan yere göre değişiklik gösterir ve bu miktar biletlerin üzerinde belirtilmektedir.

Bagaj Hazırlığıyla İlgili Uyarı

Lütfen, kendi güvenliğiniz için bagajlarınızı kendiniz hazırlayınız ya da hazırlanmasına nezaret ediniz. Bagajlarınızı hazırlarken kapalı kutu, paket ve tüm ambalajları kontrol etmeye özen gösteriniz. Ayrıca, başkalarına götürülmek üzere size verilen hiçbir eşyayı kesinlikle kabul etmeyiniz.