Anadolu Jet Bilet Sorgulama ve Online Bilet Satın Al

Anadolu Jet Bilet Sorgulama ve satın alma işlemlerinizi yukarıdaki bölümden yapabilirsiniz.

Anadolu Jet

AnadoluJet Bilet Sorgulama ve Satın Alma İşlemlerini Yukarıdaki Panelden Gerçekleştirebilirsiniz...

Yolcu Hizmetleri:

Genel Bilgiler ve Uyarılar

Check-in ve Rezervasyon İşlemleri
Bagaj Bilgisi
Kayıp Eşya Prosedürleri
Evcil Hayvan
AnadoluJet Elektronik Bilet
Fazla Satış
Şehir Rehberleri
Uçuş Haritası
AnadoluJet Tazminat ve Hizmet Sistemi
İkram Hizmetleri
EGO - Şehir&Havaalanı Arası Sefer Saatleri
Ücret Sınıfları ve Kuralları

Bagaj Bilgisi:

Ekonomi sınıfı yolcular için tanınan serbest bagaj hakkı 15 kilogram'dır. Bu limiti aşmanız durumunda fazla bagaj ücreti alınmaktadır. Bagaj ücretleri hakkında bilgi almak için size en yakın AnadoluJet satış ofisine başvurabilirsiniz. Ayrıca yolcu beraberinde getirilen ve taşınacak olan her bir parça bagaj ağırlığının 32 kilogram'ı aşmaması gerekmektedir.

Kabinde içerisinde yanınızda bulundurmak istediğiniz el bagajınızın ağırlığı 8 kilogram'ı geçmemesi gerekmektedir. 23x40x55 santim ebatlarında olması gerekmektedir.

Battaniye, bebek taşıma sepeti, baston, şemsiye, koltuk değneği, el kameranız veya dürbününüz el bagajı sayılmaktadır.

El bagajının dışında kabin içerisinde taşınmasını istediğiniz bagajınız için ayrı bir koltuk satın almalısınız. Bu durumda da bagajınız 75 kilogram'ı aşmamalı ve koltuğa sığabilecek ölçülere sahip olmalıdır. Ancak müzisyenseniz üzülmeyin, müzik aletleri ebat kısıtlamasının dışında tutuluyor. Çellonuz elbette yanınızda olacak... Bu bagajınız için ödeyeceğiniz ücret, serbest bagaj hakkındaki limit aşım olarak değerldirilmez.

Bagaj ve Bagaj Etiketleri

Yolculara tanınmış olan serbest bagaj hakkı, uçulan istikamete göre farklılık gösterebilmektedir. Bu miktarlar biletlerin üzerinde belirtilmektedir.

Bagaj Hazırlığıyla İlgili Uyarı

Lütfen kendi güvenliğiniz için bagajlarınızı kendiniz hazırlayınız veya hazırlanmasına nezaret ediniz. Bagajlarınızı hazırlarken kapalı kutu, paket ve tüm ambalajları kontrol etmeye özen gösteriniz. Ayrıca başkalarına götürülmek üzere size verilmiş olan herhangi bir eşyayı kesinlikle kabul etmeyiniz.