BoraJet Bilet Sorgulama ve Online Bilet Satın Al

Borajet Bilet sorgulama işlemlerinizi yukarıdaki sorgulama alanından yapabilirsiniz.

Borajet

Borajet İşlemler

BoraJet Bilet Sorgulama ve Yeni Bilet Satın Alma İşlemlerinizi Yukarıdaki Panelden Gerçekleştirebilirsiniz...

PNR Görüntüleme

Yolcu Uçuş Numarasının kısaltmışı olan PNR bilginiz ve bu PNR kapsamında bulunan herhangi bir yolcunun soyadı bilgisini girmeniz halinde, uçuşunuz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Henüz opsiyon halinde bulunan rezervasyonunuzun ödemesini gerçekleştirip biletinizi düzenleyebilirsiniz...

Online Check-in

Online check-in uygulamasının uygulanmakta olduğu destinasyonlarda, uçuşunuzdan 24 saat önce açılan online check-in sayesinde istediğiniz koltuğu seçme şansınızı kullanabilirsiniz. Bu işlem için PNR ve en az bir yolcunun soyadı bilgisini girmeniz gerekmektedir.

Borajet, yepyeni ve deneyimli kadrosu, konforlu, kaliteli hizmet anlayışı ve emniyetli uçaklarıyla, daha önce hiç gidilmemiş birçok noktayı birbirine bağlıyor. Borajet’in kendinizi özel hissedeceğiniz ayrıcalıklı uçuşlarıyla bir an once tanışın, gökyüzünde yepyeni ve özel bir seyahat deneyiminin keyfini hemen yaşayın.

Borajet, bölgesel havacılık alanında yeni bir anlayış, vizyon ve yaklaşımla hizmet vermek üzere, 2008 yılında kuruldu. Yeniden yapılanma çalışmalarını ve yeni yatırımlarını tamamlayan Borajet; yepyeni hatları, deneyimli ve yenilenmiş uzman kadrosu, kaliteli ve emniyetli hizmet anlayışıyla uçuşlarınıza değer katıyor.

Ülkemizin zorlu ve değişken coğrafi koşulları nedeniyle, birçok noktaya varabilmek için uzun ve yorucu kara ve demir yolculukları yapmak gerekiyor. Borajet, sunduğu alternatif hatlarla bu yolculukları gökyüzüne taşıyarak güçlükleri ortadan kaldırıyor. Birçok kentimiz, Borajet sayesinde, hava yolu ile birbirine bağlanıyor.

Geniş gövdeli uçakların iniş yapamadığı havalimanlarına seferler düzenleyen Borajet’le, tüm yolculara havayolu ile daha fazla seyahat etme imkanı tanınıyor. Yolcularımız, ihtiyaca yönelik olarak özenle hazırlanmış olan uçuş ağı planlamasıyla, daha önce uçulmamış rotalarda yolculuk etmenin keyfine varıyor.

Rahat koltuk aralıkları, geniş ve deri kaplı koltuklar uçuşlarınızı prestijli seyahatlere dönüştürürken, ücretsiz ikramlarımız keyfinize keyif katıyor, ağzınızı tatlandırıyor. Ayrıca, gideceğiniz yere kısa sürede varacağınızı bilmenin rahatlığı, uçmayı daha da zevkli hale getiriyor.

Uçuş konforu ve güvenliği adına tüm ayrıntıların titizlikle düşünülüp hayata geçirildiği Borajet yolculukları, alışılmışın dışında yeni bir uçuş deneyimi sunuyor.

On-line rezervasyon, on-line check-in ve ücretsiz koltuk seçimi olanakları uçuş öncesi süreçlerini kolaylaştırırken, bazı bölgelerimizde faaliyete geçmiş olan havalimanı varışlı ve kalkışlı servislerimiz uçuş öncesi sonrasında da Borajet avantajlarını yaşamanızı sağlıyor.

Borajet uçuşlarında, Amerika’dan Avrupa’ya 80 farklı ülkede 150’den fazla havayolunda güvenle kullanılan, ileri teknoloji ürünü ATR 72-500 tipi uçaklarla hizmet verilmektedir.

ATR 72-500, bölgesel havacılık için en uygun uçak tipidir. Turboprop teknolojisine sahip olan bu uçakların gövde ve iniş takımları jet uçaklarına göre daha farklıdır ve gerektiğinde sıkıştırılmış toprak zemine bile emniyetle inip kalkabilir. Yüksek uçuş emniyeti ile tüm coğrafi şartlarda, her türlü hava koşulunda pist ayrımı yapmaksızın uçabilir. Jet uçaklar 2000 metreye ihtiyaç duyarken, ATR 72-500 tipi uçaklar 600 metrelik pistlerde rahatlıkla iniş ve kalkış yapabilir.

Uçaklarda bulunan ve motorların durması sözkonusu olduğunda bile planör gibi süzülerek sıkıştırılmış toprak zemine dahi iniş yapma imkanı sunan pervaneler, önemli ve öncelikli bir güvenlik unsurudur.

Borajet yalnızca emniyetli uçuşlar sunan uçaklarıyla değil, her zaman yolcusunun yanında olmayı benimseyerek kurumsal yapısıyla güven duygunuzu pekiştiriyor. Verdiği sözleri her koşulda yerine getiren Borajet, konuklarını varacakları noktalara tam zamanında ve  mutlaka ulaştırıyor.