Uçak Bileti Sorgulama ve Online Bilet Satın Al


Uçak Bileti Sorgulama

Günümüzde uçak bileti sorgulama işlemi firmaların sitelerinden gerçekleştirilebilir hale gelmiştir. Uçak bileti almak artık çok daha kolay. Şehir seçimini ve kişi sayısı girildikden sonra arama yapabileceğiniz firma siteleri bulunmaktadır. Uçak bileti sorgulama işlemine ilerki tarihlerdeki seferleri görüntüleyebilir ve finans durumunuza göre bilet seçimi yapabilirsiniz.

Sorgulama yapabileceğiniz Uçak Firmaları

Anadolu Jet

Hizmet Verilen İller: Adıyaman, Ağrı, Ankara, Antalya, Balıkesir, Batman, Bursa, Çorlu, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kars, Kayseri, Lefkoşa, Malatya, Mardin, Muş, Samsun, Siirt, Sivas, Şanlıurfa, Tokat, Trabzon

Atlas Jet

Toplam kalite anlayışını benimsemiş, hizmet kalitesiyle tanınan ve güvenilen bir marka olmak. Sektöründeki yenilikleri takip ederek sürekli gelişme yönünde, teknolojinin tüm imkanlarını yolcularına ve çalışanlarına sunarak çalışmak. Atlasjet Havacılık A.Ş. 14 Mart 2001 tarihinde Öger Holding A.Ş. tarafından kurulmuştur. İç ve Dış Hatlarda Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Taşımacılığı yapmak üzere ruhsatlandırılan Atlasjet, ilk uçuşunu 1 Haziran 2001 tarihinde gerçekleştirmiştir.

BoraJet

Borajet uçuşlarında, Amerika’dan Avrupa’ya 80 farklı ülkede 150’den fazla havayolunda güvenle kullanılan, ileri teknoloji ürünü ATR 72-500 tipi uçaklarla hizmet verilmektedir. ATR 72-500, bölgesel havacılık için en uygun uçak tipidir. Turboprop teknolojisine sahip olan bu uçakların gövde ve iniş takımları jet uçaklarına göre daha farklıdır ve gerektiğinde sıkıştırılmış toprak zemine bile emniyetle inip kalkabilir. Yüksek uçuş emniyeti ile tüm coğrafi şartlarda, her türlü hava koşulunda pist ayrımı yapmaksızın uçabilir. Jet uçaklar 2000 metreye ihtiyaç duyarken, ATR 72-500 tipi uçaklar 600 metrelik pistlerde rahatlıkla iniş ve kalkış yapabilir.

OnurAir

Hizmet Verilen İller:1992 yılından bu yana üstün hizmet kalitesini ön planda tutarak havacılık sektöründe güvenle hizmet veren Onur Air, 2003 yılından itibaren de uluslararası uçuşlarınının yanına tarifeli iç hat uçuşları eklemiştir. Türkiye'nin en köklü özel havayolu şirketi olan Onur Air günümüzde dış hatlarda 20 ülkede 80 noktaya, iç hatlarda ise 14 noktaya sefer düzenlemektedir.

Pegasus

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla bölgemizde lider ekonomik havayolu olmayı hedeflemektedir. Liderlik kriterlerimiz:

SunExpress

Hizmet Verilen yerler: Yunanistan: Rhodos, Heraklion, Türkiye: Antalya, Istanbul-Sabiha Gökçen, Van, Ankara, Erzincan, Adana, Gaziantep, Konya, Bodrum, Samsun, Izmir, Elazığ, Erzurum, Diyarbakir, Trabzon, Malatya, Dalaman, Batman, Kayseri, Alanya-Gazipaşa, Kars, Tunus: Enfidha, Norveç: Oslo, Mısır: Hurghada, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti: Ercan , İsviçre: Zürih, Basel, İsveç: Stockholm, İspanya: Güney Tenerife, Hollanda: Amsterdam, Fransa: Paris-Charles De Gaulle, Strasbourg-Entzheim, Lyon, Nantes, Finlandiya: Helsinki, Danimarka: Kopenhag, Avusturya: Viyana, Salzburg, Graz, Linz, Almanya: Stuttgart, Berlin-Tegel, Köln, Leipzig/Halle, Friedrichshafen, Hanover, Hamburg, Saarbruecken, Bremen, Dresden ,Dusseldorf, Dortmund, Karlsruhe, Münih, Frankfurt-Hahn, Nüremberg , Erfurt, Frankfurt, Munster, Paderborn

Türk Hava Yolları

Sivil Hava Taşımacılığı (SHT) sektöründe Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin Bayrak Taşıyıcısı kimliğiyle; uçuş emniyeti, güvenilirliği, ürün yelpazesi, hizmet kalitesi ve rekabetçi konumu ile tercih edilen, Avrupa’nın önde gelen ve küresel ölçekte faal bir havayolu olmak.

Uçak Bileti Sorgulama

Günümüzde uçak bileti sorgulama işlemi firmaların sitelerinden gerçekleştirilebilir hale gelmiştir. Uçak bileti almak artık çok daha kolay. Şehir seçimini ve kişi sayısı girildikden sonra arama yapabileceğiniz firma siteleri bulunmaktadır. Uçak bileti sorgulama işlemine ilerki tarihlerdeki seferleri görüntüleyebilir ve finans durumunuza göre bilet seçimi yapabilirsiniz.

Uçuş Kuralları

Uçus sırasında kendi güvenliğinizi ve diğer yolcuların güvenliğini tehlikeye atmamamız için uyulması gereken kurallar vardır.Bunlardan başlıcaları uçak içerisinde Cep Telefonu, Mp3 Çalar, Bilgisayar vb. Sinyal gönderen ve Sinyal alan cihazların kullanımı yasaktır.Emniyet kemeri herhangi bir kaza olması durumunda hayatta kalmamızı sağlayacak en büyük yardımcımız olduğu için kesinlikle İkaz ışıkları sönene kadar çıkarılmamalıdır.Bebekli yolcuların ekstra emniyet kemerini uçus ekibinden ( Hosteslerden ) istemesi gerkemektedir.Uçuş oncesinde Uçuş ekibini yapmıs oldugu bilgilendirme sunumu dikkatle takip edilmeli ve izlenmelidir.