Cizre Nuh İtimat Otobüs Biletini GitveGel ile Hızlı Satın AlCizre Nuh İtimat Turizm Sefer Sorgulama

Cizre Nuh İtimat Turizm firmasının seferlerini yukarıdan listeleyebilir, sefer saat bilgilerini ve bilet fiyatlarını öğrenebilir, online Cizre Nuh İtimat Turizm otobüs bileti satın alabilirsiniz. Aynı zamanda indirimli bilet kampanyalarını görerek indirimlerden yararlanabilirsiniz. Cizre Nuh İtimat Turizm sefer listesini sorgulamak için kalkış ve varış noktası girip sorgulama yapabilirsiniz.

Cizre Nuh İtimat Turizm Hakkında

Çok yakın zamanda kurulmuş olmasına rağmen büyük filosu ile en çok tercih edilen firma haline gelmiş bulunmaktadır. 2017 senesinde Serdar Uzun tarafından kurulan firmanın araç filosu 22 otobüsten oluşmaktadır. Araç filosu yeni otobüslerden oluşan son derece modern ve teknolojik, konforlu, lüks filosu ile müşterilerini memnun etmektedir.

Cizre Nuh İtimat Turizm’in gerçekleştirdiği başlıca rotalar ise Şırnak-Şanlıurfa (6 Saat), Şırnak-Gaziantep (7,30 saat), Şırnak-Adana (10 saat) ve Şırnak-Ankara (18 saat). Bunun yanı sıra firmanın Mersin, Bursa, Malatya, İstanbul, Eskişehir, Mardin, Antalya ve Diyarbakır gibi rotalardır. Cizre Nuh İtimat firmasının en popüler dinlenme tesisleri Akün Dinlenme Tesisleri, Birecik Pınarbaşı Dinlenme Tesisleri, Bolu Efe Park Dinlenme Tesisleri, Gazipaşa Dinlenme Tesisleri, Koçhisar Dinlenme Tesisleri, Sivrihisar Bademlik Dinlenme Tesisleri ve Zirve Dinlenme Tesisleri'dir.

Cizre Nuh İtimat Turizm Bilet İptali Nasıl Yapılır?

Biletlerinizin iptali, iade ve değişiklik taleplerinizi kolay yapabilmek için menüde bulunan "BİLET İŞLEMLERİM" sayfasından gerçekleştirebilir veya Cizre Nuh İtimat Turizm firmasının Müşteri Temsilcileri ile iletişime geçerek biletiniz hakkında işlem sağlayabilirsiniz.

Cizre Nuh İtimat Turizm İletişim

Cizre Nuh İtimat Turizm firması hakkında daha detaylı bilgi almak için 0 (850) 302 73 73 numaralı hattan destek alabilirsiniz.

Cizre Nuh İtimat Turizm Künye

  • Kuruluş Tarihi: 2017
  • Otobüs Sayısı: 22
  • Durak Sayısı: 147
  • Genel Merkez: Şırnak
  • Kurucu: Serdar Uzun
  • Firma Puanı: 4,7 / 5
  • Çağrı Merkezi: 0 (850) 302 73 73

Otobüs Özellikleri

  • İnternet
  • TV (Genel)
  • Cizre Nuh İtimat Turizm firmasına ait otobüslerin genelinde bulunan özelliklerdir.

Cizre Nuh İtimat firmasının otobüs seferlerinin listesini yukarıdaki sorgulama alanından listeleyebilir ve online Cizre Nuh İtimat otobüs bilet satın alabilirsiniz.

2023 Ekim ayı Cizre Nuh İtimat otobüs seferlerinin tüm listesini görüntüleyebilir ve bilet işlemlerini yapabilirsiniz.