Özemniyet Otobüs Biletini GitveGel ile Hızlı Satın AlÖzemniyet Turizm Sefer Sorgulama

Özemniyet Turizm firmasının seferlerini yukarıdan listeleyebilir, sefer saat bilgilerini ve bilet fiyatlarını öğrenebilir, online Özemniyet Turizm otobüs bileti satın alabilirsiniz. Aynı zamanda indirimli bilet kampanyalarını görerek indirimlerden yararlanabilirsiniz. Özemniyet Turizm sefer listesini sorgulamak için kalkış ve varış noktası girip sorgulama yapabilirsiniz.

Özemniyet Turizm Hakkında

Bartın merkezli firma 1954 yılından bu yana seyahat sektöründe yer almaktadır. İlk olarak Zonguldak ve Bartın arasından seferler düzenleyerek başlayan firma günümüzde bu iki noktanın dışında Kocaeli, Manisa, Ankara, İzmir, Antalya ve İstanbul gibi şehirlere seferler düzenlemektedir.

Hem uygun fiyatlarıyla bilinen hemde yüksek kaliteli bir hizmet sunmaya çalışan firma güncel teknolojiye uygun otobüsleri ile yolcularını mutlu etmektedir. Özemniyet Turizm firmasının Düzce, İstanbul, Karabük, Zonguldak, Kastamonu, Sakarya, Yalova, Kocaeli, Bartın, Sakarya, Muğla, Aydın ve Çanakkale’de de şubeleri bulunmaktadır.

Özemniyet Turizm Bilet İptali Nasıl Yapılır?

Bilet İptal, İade ve Değişiklik taleplerinizi kolay yapabilmek için menüde bulunan "BİLET İŞLEMLERİM" sayfasından gerçekleştirebilir veya firmanın Müşteri Temsilcileri ile iletişime geçerek bilet iptalini sağlayabilirsiniz.

Özemniyet Turizm İletişim

Özemniyet Turizm firması hakkında 7/24 destek almak için 0 (850) 336 74 74 numaralı çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

Özemniyet Turizm Künye

  • Kuruluş Tarihi: 1954
  • Otobüs Sayısı: 24
  • Durak Sayısı: 0
  • Genel Merkez: Bartın
  • Kurucu: Osman Metin Yurtbay
  • Firma Puanı: 4,7 / 5
  • Çağrı Merkezi: 0 (850) 336 74 74

Özemniyet firmasının otobüs seferlerinin listesini yukarıdaki sorgulama alanından listeleyebilir ve online Özemniyet otobüs bilet satın alabilirsiniz.

2023 Ekim ayı Özemniyet otobüs seferlerinin tüm listesini görüntüleyebilir ve bilet işlemlerini yapabilirsiniz.