Yenikapı - Bandırma İDO Feribot Seferleri

İDO Yenikapı - Bandırma için sefer saatleri sorgulama ve bilet satın alma işlemlerinizi yukarıdaki sorgulama alanından yapabilirsiniz. Sefer saatleri aşağıdaki tabloda mevcuttur.

İDO Yenikapı - Bandırma Seferleri

Yenikapı - Bandırma Hızlı Feribot Hatları:

Hızlı Feribotlar ile araç ve yolcu taşıma hizmeti verilmektedir. Bandırma iskelesine Yenikapı iskelesinden ulaşabilirsiniz. Yenikapı'dan yolculuk yaklaşık 2 saat kadar sürmektedir. İstanbul Yenikapı iskelesinden her gün düzenli olarak yapılan feribot seferlerini kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Haftanın 7 günü Sabah 07:00'den başlayıp, 21:30'a kadar olan seferlerden faydalanabilirsiniz. 2015 yaz dönemi sefer saat bilgilerini aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz. Güncel sefer saatlerini ve online bilet alımlarınızı yukarıdaki sorgulama ve satın alma bölümünden yapabilirsiniz.

Yenikapı - Bandırma Arası Sefer Saatleri

Bandırma  - Yenikapı Arası Sefer Saatleri

BANDIRMA

Balıkesirin bir ilçesi olan Bandırma, 150.000'e yaklaşan nufusu ile oldukça büyük bir ilçedir. Kuzeyinde Marmara Denizi ve Erdek ilçesi, güneyinde ise Manyas ilçesi ve Manyas Kuşgölü bulunmaktadır. Türkiye'nin en büyük limanlarından birine de sahip olan ilçeye her gün düzenli olarak İstanbul'dan Feribot seferleri ile de ulaşım imkanı bulunmaktadır.

YENİKAPI

İstanbul'un Fatih ilçesinde bulunan Yenikapı iskelesinden bir çok noktaya İDO deniz otobüsleri ile ulaşılabilmektedir. Yenikapı'dan Armutlu, Bakırköy, Bandırma, Bursa, Çınarcık, ve Yalova gibi bir çok noktaya düzenlenen seferler bulunmaktadır. Semt Kennedy Caddesi ve Mustafa Kemal Caddesi'nin kesiştiği noktada yer almaktadır.