BUDO - Bursa Deniz Otobüsleri

BUDO Hakkında

BUDO - Bursa Deniz Otobüsleri Bursa ile İstanbul arasında deniz ulaşımı sağlayan bir firmadır. Firma Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulmuştur. Deniz Otobüsü seferlerine 23 Ocak 2013 tarihinde başlayan işletme İstanbul - Bursa arası İDO harici bir tercih haline de gelmiştir. Günümüzde BUDO ile İstanbul, Bursa ve Yalova illerine kolayca seyahat etme imkanınız bulunmaktadır.

BUDO - Bursa Deniz Otobüsleri

Bursa Deniz Otobüsleri(BUDO) ile ilgili sorgulamalar, bilet satın alma, satış noktaları telefon ve adres bilgisi, sefer saatleri ve tarife bilgileri ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca iptal seferleri budo.burulas.com.tr, 0850 850 99 16 numaralı Çağrı Merkezinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca telefona gelen SMS ile de bilgilendirilirsiniz.

BUDO Seferler ve Fiyatları

BUDO Bursa Deniz Otobüsü iller arası ulaşım imkanı sunmaktadır. BUDO seferleri belirli saatler arasında aşağıda ki güzergahlara seferler düzenlemektedir.

- Bursa (Mudanya) - İstanbul (Eminönü/Sirkeci)
- İstanbul (Eminönü/Sirkeci) - Bursa (Mudanya)
- Bursa (Mudanya) - Armutlu (İhlas)
- Armutlu (İhlas) - İstanbul (Eminönü/Sirkeci)
- Armutlu (İhlas) - Bursa (Mudanya)
- İstanbul (Eminönü/Sirkeci) - Armutlu (İhlas)

BUDO bilet fiyatları kampanyalı olarak da hizmetinize sunulmaktadır. Üstelik bir yetişkin ile birlikte seyahat eden 6 yaş ve üzeri tüm yolcuların ayrı koltuklarda seyahat etmesi ve bilet düzenlemesi zorunlu kılınmıştır.

BUDO İptal, İade ve Değişiklik

Sefer saatine 1 saatten az kalan biletlerde iptal iade yapılamaz. Promosyonlu ve kampanyalı biletlerde iptal iade ve değişiklik yapılamaz. Sefer saatine 12 saatten fazla bir süre kalmış ise bilet bedelinin %15’i, sefer saatine 12 saat ile 1 saat arasında süre varsa bilet bedelinin %35’i kesilerek iptal işlemi yapabilirsiniz.

BUDO Deniz Otobüs biletlerini belli başlı sebepler ile iade edebilir veya değişiklik sağlayabilirsiniz. Bu sebepler;

- Doğal afet veya ulusal güvenlikle ilgili olarak resmi otoritelerin talimatı veya herhangi bir yasal düzenleme veya güvenlik prosedürlerine uyma mecburiyeti,
- Terörist saldırı, sefer güvenliğini tehdit eden bir dış saldırı veya karışıklık hallerinde, olası muhtemel veya gerçekleşmiş doğal afetler veya olumsuz hava koşulları gibi taşıyıcının kontrolü dışında gelişen haller,
- Gelen ihbarlar sonucu, yolcu ve beraberindeki bagajın araçtan indirilmesinin taşıtta görev yapan personelin güvenliği için zorunlu olduğu haller bu sebepleri kapsamaktadır.


BUDO Müşteri Hizmetleri

BUDO Genel Müdürlük

  • Adres: Odunluk Mahallesi, Akpınar Caddesi No:6/1 16265 Nilüfer/BURSA
  • Telefon: 0 (850) 850 99 16
  • E-Posta: [email protected]

BUDO Satış Noktaları

  • İstanbul (Eminönü/Sirkeci)
  • Bursa Terminali
  • Armutlu (İhlas)
  • BUDO Gişelerinden
  • Çağrı Merkezi: 0(850) 850 99 16
  • Online Bilet satın alabilirsiniz.