Bafra Express Turizm Otobüs Biletini GitveGel ile Hızlı Satın AlBafra Express Turizm Sefer Sorgulama

Bafra Express Turizm firmasının seferlerini yukarıdan listeleyebilir, sefer saat bilgilerini ve bilet fiyatlarını öğrenebilir, online Bafra Express Turizm otobüs bileti satın alabilirsiniz. Aynı zamanda indirimli bilet kampanyalarını görerek indirimlerden yararlanabilirsiniz. Bafra Express Turizm sefer listesini sorgulamak için kalkış ve varış noktası girip sorgulama yapabilirsiniz.

Bafra Express Turizm Hakkında

Ahmet Özkan Alaçam tarafında 2017 yılında kurulan firmanın araç filosu 19 otobüsten oluşmaktadır. Samsun merkezli firma güler yüzlü hizmet anlayışı içerisinde sorunları kurumsal olarak çözmesi ile yolcularını memnun etmektedir.

Firma standart yolcu taşımacılığının yanı sıra bölgede seyahat kültürünün gelişmesi ve standartların daha üst seviyeye çıkarılması için de tercih edilmektedir. Firma Bafra Express, Bolu, Bursa, Düzce, İstanbul, İzmit, Sakarya ve Yalova gibi illere seferler düzenlemektedir.

Bafra Express Turizm Bilet İptali Nasıl Yapılır?

Biletlerinizin iptali, iade ve değişiklik taleplerinizi kolay yapabilmek için menüde bulunan "BİLET İŞLEMLERİM" sayfasından gerçekleştirebilir veya Bafra Express Turizm firmasının Müşteri Temsilcileri ile iletişime geçerek biletiniz hakkında işlem sağlayabilirsiniz.

Bafra Express Turizm İletişim

Bafra Express Turizm firması hakkında daha detaylı bilgi almak için 0 (362) 544 16 65 numaralı hattan destek alabilirsiniz.

Bafra Express Turizm Künye

  • Kuruluş Tarihi: 2017
  • Otobüs Sayısı: 19
  • Durak Sayısı: 29
  • Genel Merkez: Samsun
  • Kurucu: Ahmet Özkan Alaçam
  • Firma Puanı: 4,7 / 5
  • Çağrı Merkezi: 0 (362) 544 16 65

Bafra Express Turizm firmasının otobüs seferlerinin listesini yukarıdaki sorgulama alanından listeleyebilir ve online Bafra Express Turizm otobüs bilet satın alabilirsiniz.

2023 Ekim ayı Bafra Express Turizm otobüs seferlerinin tüm listesini görüntüleyebilir ve bilet işlemlerini yapabilirsiniz.