Doğu Karadeniz Otobüs Biletini GitveGel ile Hızlı Satın AlDoğu Karadeniz Ekspres Sefer Sorgulama

Doğu Karadeniz Ekspres firmasının seferlerini yukarıdan listeleyebilir, sefer saat bilgilerini ve bilet fiyatlarını öğrenebilir, online Doğu Karadeniz Ekspres otobüs bileti satın alabilirsiniz. Aynı zamanda indirimli bilet kampanyalarını görerek indirimlerden yararlanabilirsiniz. Doğu Karadeniz Ekspres sefer listesini sorgulamak için kalkış ve varış noktası girip sorgulama yapabilirsiniz.

Doğu Karadeniz Ekspres Hakkında

Genel merkezi Rize'de olan Doğu Karadeniz Ekspres’in diğer şubeleri ise Artvin, Akçaabat, Ardeşen, Arhavi, Ankara, Aksaray, Afyon, Batum, Belek, Borçka, Beşikdüzü, Bozüyük, Çayeli, Çarşamba, Bursa, Çorum, Düzce, Erzurum, Eskişehir, Gebze, Giresun vb. bölgelerde de bulunmaktadır. Toplamda 18 araçlı filosu bulunan Doğu Karadeniz Ekspres firmasının bagaj prosedürü ise bileti olan her yolcunun 30 kg'ı geçmeyecek şekilde iki adet bagaj hakkı bulunmaktadır.

Doğu Karadeniz Ekspres firması yolcularına online olarak bilet alma imkanıda sunmaktadır. Üstelik firmanın belirli dönemlerde erken rezervasyon yapma kampanyalarıda bulunmaktadır.

Rize iline bağlı Pazar ilçesinde bulunan şubesinden kalkan çok sayıda Doğu Karadeniz Ekspres seferi, Türkiye’nin pek çok noktasına aktarmasız olarak ulaşım sağlamaktadır.

Doğu Karadeniz Ekspres Bilet İptali Nasıl Yapılır?

Biletlerinizin iptali, iade ve değişiklik taleplerinizi kolay yapabilmek için menüde bulunan "BİLET İŞLEMLERİM" sayfasından gerçekleştirebilir veya Doğu Karadeniz Ekspres firmasının Müşteri Temsilcileri ile iletişime geçerek biletiniz hakkında işlem sağlayabilirsiniz.

Doğu Karadeniz Ekspres İletişim

Doğu Karadeniz Ekspres hakkında 7/24 destek alabilmek için 0 (850) 840 08 53 numaralı hattan iletişime geçebilirsiniz.

Doğu Karadeniz Ekspres Künye

  • Kuruluş Tarihi: 1968
  • Otobüs Sayısı: 18
  • Durak Sayısı: 123
  • Genel Merkez: Rize
  • Kurucu: Seçkin Pirimoğlu
  • Firma Puanı: 4,6 / 5
  • Çağrı Merkezi: 0 (850) 840 08 53

Doğu Karadeniz firmasının otobüs seferlerinin listesini yukarıdaki sorgulama alanından listeleyebilir ve online Doğu Karadeniz otobüs bilet satın alabilirsiniz.

2024 Nisan ayı Doğu Karadeniz otobüs seferlerinin tüm listesini görüntüleyebilir ve bilet işlemlerini yapabilirsiniz.