Kastamonu Özlem Seyahat Otobüs Biletini GitveGel ile Hızlı Satın AlKastamonu Özlem Seyahat Sefer Sorgulama

Kastamonu Özlem Seyahat firmasının seferlerini yukarıdan listeleyebilir, sefer saat bilgilerini ve bilet fiyatlarını öğrenebilir, online Kastamonu Özlem Seyahat otobüs bileti satın alabilirsiniz. Aynı zamanda indirimli bilet kampanyalarını görerek indirimlerden yararlanabilirsiniz. Kastamonu Özlem Seyahat sefer listesini sorgulamak için kalkış ve varış noktası girip sorgulama yapabilirsiniz.

Kastamonu Özlem Seyahat Hakkında

1992 yılından bu yana Kastamonu merkezli firma tecrübeli şoförleri ve güler yüzlü çalışanları ile birlikte keyifli yolculuk sunuyor. Üstelik yolculuk esnasında kahve veya çay içebilir, mevsime göre değişebilen atıştırmalıklardan da faydalanabilirsiniz.

Firma Kastamonu, Ankara ve İstanbul arasında çalışan bir firma iken zamanla ağını genişleterek bir çok ile seferler düzenlemektedir. Kişiye özel televizyon ve içerisinde oyunlar da bulunan eğlence sistemi ise yolculuk esnasında keyifli anlar geçirerek yolculuğunuzun çabuk bitmesini sağlayabilirsiniz.

Kastamonu Özlem Seyahat Bilet İptali Nasıl Yapılır?

Bilet İptal, İade ve Değişiklik taleplerinizi kolay yapabilmek için menüde bulunan "BİLET İŞLEMLERİM" sayfasından gerçekleştirebilir veya firmanın Müşteri Temsilcileri ile iletişime geçerek bilet iptalini sağlayabilirsiniz.

Kastamonu Özlem Seyahat İletişim

Kastamonu Özlem Seyahat firması hakkında 7/24 destek almak için 0 (850) 303 00 37 numaralı çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

Kastamonu Özlem Seyahat Künye

  • Kuruluş Tarihi: 1992
  • Durak Sayısı: 12
  • Genel Merkez: Kastamonu
  • Kurucu: Serhat Doğan Tozar
  • Firma Puanı: 4,8 / 5
  • Çağrı Merkezi: 0 (850) 303 00 37