Özkaymak Otobüs Biletini GitveGel ile Hızlı Satın AlÖzkaymak Turizm Sefer Sorgulama

Özkaymak Turizm firmasının seferlerini yukarıdan listeleyebilir, sefer saat bilgilerini ve bilet fiyatlarını öğrenebilir, online Özkaymak Turizm otobüs bileti satın alabilirsiniz. Aynı zamanda indirimli bilet kampanyalarını görerek indirimlerden yararlanabilirsiniz. Özkaymak Turizm sefer listesini sorgulamak için kalkış ve varış noktası girip sorgulama yapabilirsiniz.

Özkaymak Turizm Hakkında

Filosunda Travego, Neoplan Tourliner ve Neoplan Starliner modeldeki araçlar bulunmaktadır. 58 yıldan bu yana seyahat sektöründeolan firma müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Özkaymak Turizm, gündesık sık seferler düzenleyerek, 1000'lerca çalışanı ile İç Anadolu Bölgesi'nin ve Konya'nın gözde firmalarından biridir.

Merkezi Konya’da yer alan Özkaymak Turizm, Konya, Adapazarı, Akşehir, Adana, Bozyazı, Aydıncık, Burdur, Gazipaşa, İnegöl, Manavgat, İstanbul, Mersin, Osmaniye, Silifke, Antalya ve Uşak gibi noktalara gün içersinde sıklıkla seferler düzenlemektedir.

Özkaymak Turizm Bilet İptali Nasıl Yapılır?

Biletlerinizin iptali, iade ve değişiklik taleplerinizi kolay yapabilmek için menüde bulunan "BİLET İŞLEMLERİM" sayfasından gerçekleştirebilir veya Özkaymak Turizm firmasının Müşteri Temsilcileri ile iletişime geçerek biletiniz hakkında işlem sağlayabilirsiniz.

Özkaymak Turizm İletişim

Özkaymak Turizm hakkında 7/24 destek alabilmek için 444 4 206 numaralı hattan iletişime geçebilirsiniz.

Özkaymak Turizm Künye

  • Kuruluş Tarihi: 1960
  • Durak Sayısı: 160
  • Genel Merkez: Konya
  • Kurucu: Rahim Özkaymak
  • Firma Puanı: 4,7 / 5
  • Çağrı Merkezi: 444 4 206

Özkaymak firmasının otobüs seferlerinin listesini yukarıdaki sorgulama alanından listeleyebilir ve online Özkaymak otobüs bilet satın alabilirsiniz.

2023 Kasım ayı Özkaymak otobüs seferlerinin tüm listesini görüntüleyebilir ve bilet işlemlerini yapabilirsiniz.