Özlem Diyarbakır Otobüs Biletini GitveGel ile Hızlı Satın AlÖzlem Diyarbakır Turizm Sefer Sorgulama

Özlem Diyarbakır Turizm firmasının seferlerini yukarıdan listeleyebilir, sefer saat bilgilerini ve bilet fiyatlarını öğrenebilir, online Özlem Diyarbakır Turizm otobüs bileti satın alabilirsiniz. Aynı zamanda indirimli bilet kampanyalarını görerek indirimlerden yararlanabilirsiniz. Özlem Diyarbakır Turizm sefer listesini sorgulamak için kalkış ve varış noktası girip sorgulama yapabilirsiniz.

Özlem Diyarbakır Turizm Hakkında

23 Nisan 2004 tarihinde hizmete girmiş olup işe başladığı tarihten itibaren Türkiye'de ve Diyarbakır'da en yüksek hizmet kalitesine ulaşmayı amaçlayan firma Royal Class sınıfında yer alan MAN MEGA FORTUNA otobüsleriyle seyahat sektörüne atılmıştır. Hacı Selahattin GÜNEŞ ile birlikte en iyi yolculuğu amaç edinmiş ve çalışanlarıyla bir olup yolcularına kaliteli ve konforlu seyahatler sunmuştur.

2004 senesinden bu yıla kadar filolarına NEOPLAN TOURLİNER, MERCEDES BENZ TRAVEGO gibi yeni model araçları filosuna eklemeye devam etmiştir. Özlem Diyarbakır Turizm Diyarbakır-İstanbul, Diyarbakır-İzmir, Diyarbakır-Ankara, Diyarbakır-Mersin başlıca seferler düzenlemenin yanı sıra Gaziantep, Malatya, Elazığ, Adana, Tarsus, Şanlıurfa gibi önemli il ve ilçelere de uğramaktadır.

Özlem Diyarbakır Turizm Bilet İptali Nasıl Yapılır?

Biletlerinizin iptali, iade ve değişiklik taleplerinizi kolay yapabilmek için menüde bulunan "BİLET İŞLEMLERİM" sayfasından gerçekleştirebilir veya Özlem Diyarbakır Turizm firmasının Müşteri Temsilcileri ile iletişime geçerek biletiniz hakkında işlem sağlayabilirsiniz.

Özlem Diyarbakır Turizm İletişim

444 4 421 numaralı hattan 7/24 Özlem Diyarbakır Turizm firması hakkında daha detaylı bilgi almak için arayabilirsiniz.

Özlem Diyarbakır Turizm Künye

  • Kuruluş Tarihi: 2004
  • Otobüs Sayısı: 25
  • Durak Sayısı: 27
  • Genel Merkez: Diyarbakır
  • Kurucu: Hacı Selahattin Güneş
  • Firma Puanı: 4,3 / 5
  • Çağrı Merkezi: 444 4 421

Özlem Diyarbakır firmasının otobüs seferlerinin listesini yukarıdaki sorgulama alanından listeleyebilir ve online Özlem Diyarbakır otobüs bilet satın alabilirsiniz.

2023 Ekim ayı Özlem Diyarbakır otobüs seferlerinin tüm listesini görüntüleyebilir ve bilet işlemlerini yapabilirsiniz.