Sema Turizm Otobüs Biletini GitveGel ile Hızlı Satın AlSema Turizm Sefer Sorgulama

Sema Turizm firmasının seferlerini yukarıdan listeleyebilir, sefer saat bilgilerini ve bilet fiyatlarını öğrenebilir, online Sema Turizm otobüs bileti satın alabilirsiniz. Aynı zamanda indirimli bilet kampanyalarını görerek indirimlerden yararlanabilirsiniz. Sema Turizm sefer listesini sorgulamak için kalkış ve varış noktası girip sorgulama yapabilirsiniz.

Sema Turizm Hakkında

1992 yılından bu yana müşteri memnuniyeti sağlamak için, beklentileri gerçekleştirmeye özen gösteren bir firma haline gelmiştir. Firmanın filosunda Travego, Tourismo ve Setra markasında araçlar bulunmaktadır.

Sema Turizm ile Bulancak, Dereli, Fatsa, Çorlu, Bolu, Çerkezköy, Kapaklı, İzmit, Silivri, Alibeyköy, Perşembe, Ünye, Terme, Piraziz ve Pendik gibi il ve ilçelere sıklıkla seferler düzenlemektedir. Firmanın İstanbul'un hemen hemen her bölgesinde yer alan şubeleri ile ulaşım kolaylığı ve şehir içi servis hizmeti bulunmaktadır. Sema Turizm firması ile online bilet rezervasyonu, koltuk seçimi, güzergâh ve sefer bilgisi ile bilet satışı sağlamaktadır.

Sema Turizm'in 16 özel terminal ve 4 şehir terminali ile profesyonel seyahat imkanı bulunmaktadır.

Sema Turizm Bilet İptali Nasıl Yapılır?

Biletlerinizin iptali, iade ve değişiklik taleplerinizi kolay yapabilmek için menüde bulunan "BİLET İŞLEMLERİM" sayfasından gerçekleştirebilir veya Sema Turizm firmasının Müşteri Temsilcileri ile iletişime geçerek biletiniz hakkında işlem sağlayabilirsiniz.

Sema Turizm İletişim

Sema Turizm firması hakkında daha detaylı bilgi almak için 0 (454) 318 17 87 numaralı hattan destek alabilirsiniz.

Sema Turizm Künye

  • Kuruluş Tarihi: 1992
  • Otobüs Sayısı: 10
  • Durak Sayısı: 80
  • Genel Merkez: Giresun
  • Kurucu: Sema Karataş
  • Firma Puanı: 4,8 / 5
  • Çağrı Merkezi: 0 (454) 318 17 87

Sema Turizm firmasının otobüs seferlerinin listesini yukarıdaki sorgulama alanından listeleyebilir ve online Sema Turizm otobüs bilet satın alabilirsiniz.

2024 Haziran ayı Sema Turizm otobüs seferlerinin tüm listesini görüntüleyebilir ve bilet işlemlerini yapabilirsiniz.