Atlas Jet

Atlas Jet

Atlas Jet Online İşlemler

Atlas Jet Müşteri Hizmetleri

Atlas Jet İletişim

ATLASJET

14 Mart 2001 tarihinde Öger Holding A.Ş. tarafından kurulan Atlasjet Havacılık A.Ş iç ve dış hatlarında tarifesiz yolcu ve yük taşımacılığı yapmak üzere 1 Haziran 2001 tarihinde ilk uçuşunu gerçekleştirmiştir.

Uçuşunda ise 2 adet Boeing B-757-200 tipi uçaklarla başlayan Atlasjet 2001 yılının Eylül ayında aynı model üçüncü uçağına sahip olmuştur. 2003 yılının Temmuz ayında ise dördüncü uçağıda filosunda yerini almıştır.

Murat Ersoy'un liderliği ile 2004 yılının Nisan ayında yeni bir yapılandırılmaya giden Atlasjet, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından 14 Haziran 2004 yılında iç ve dış hatlarda tarifeli, tarifesiz seferleri ile yolcu ve yük taşımacılığı yapmak üzere ruhsatlandırılmıştır. 1 Temmuz 2004 yılından itibaren iç hatlar tarifeli seferleri başlamıştır.

Anadolujet iç ve dış hatlarda tarifeli sefer sayısını %80 artırmayı kararlaştırmıştır.

Öger Holding'in Atlasjet'te bulunan %45'lik hissesini 1 Şubat 2006 tarihinde devralarak Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda olana Murat Ersoy'a getirilmiştir.

Atlasjet Jetmil Kart

Jetmil kart Atlasjet'in yolcularına sunduğu bir müşteri bağlılık programıdır. Bu karta sahip yolcular yaptıkları seyehatte jetmil puan kazanır ve kazandıkları puan ile Atlasjet'ten indirimli veya ücretsiz uçak bileti kazanırlar.

Bu programa üyelik ücretsizdir.

5 farklı üyeliğe sahip olan Jetmil Kart'a (Jetmil Kart, Jetmil Elit Kart, Jetmil Junior Kart, Jetmil Club Kart, Jetiş Kart ve Jetmil Family Kart) kişiler, gruplar, dernekler ve 3 yaşına girmiş özel kişiler kullanabilir.